Прот. О. Володимир Кушнір

О. Володимир народився 3-го січня 1963-го року на Буковині в Україні. У 1987 році закінчив семінарію в Одесі в Україні. Пізніше був висвячений у сан диякона Митрополитом Чернівецьким і Буковинським Антонієм в Соборі Св. Миколая в Чернівцях. У 1990-го році о.Володимир із родиною виїхав до Канади. У травні того ж року він був висвячений на священика Митрополитом Василієм (Федаком), у Митрополичій Катедрі у Вініпезі. Після свого рукоположення служив в таких в парафіх: Святого Юрія в Грімзбі, Онтаріо, в парафії Святої Троїції в Лондоні, Онтаріо, а також у парафії Святого Михайла в Едмонтоні, провінція Альберта. У серпні 1999 року був призначений настоятелем до Катедри Святої Софії, де служить і по сьогодні.

Прот. о. Володимир є гордим батьком двох доньок, Ірини і Люби.

У травні 2006-го року після 15 років священства, Прот. о. Володимир був нагороджений протоєрейством. Крім того, 20 листопада 2006-го року він отримав ступінь магістра із Університету Конкордія в Монреалі, провінція Квебек.

За останні 10 років. О. Володимир є дуже близько пов'язаний з табором Святої Софії, із яких вже 5 років поспіль являється директором оселі.

Крім пастирської праці в парафії о. Володимир являється членом Консисторії, переобраний на другий термін на Соборі 2010-го року.