На Слова Митрополита Іларіона Огієнка


До вашої уваги представляємо поетичну спадщину Митрополита Іларіона (І.Огієнка) ``Служити людям- Служити Богу``. Це релігійна поезія, творити яку здатна людина, помисли й діяння якої одухотворені глибокою вірою в Бога, щоденним безкорисливим служінням його ідеалам. Саме на таку стежку став Іван Огієнко , Митрополит Іларіон, напередодні Другої світової війни. Й відтоді з-під його пера почало народжуватися все більше поетичних рядків, завданням яких було творення правдивого релігійного світогляду,бажання «допомогти людині стати найближче до Бога, визнати його своїм рідним батьком, поєднатися з ним — обожнитися»

Митрополит багато займався проблемою призначення людини на Землі, яке полягає в служінні іншим людям.

На слова Митрополита Іларіона вперше був створений музичний альбом, (музика Оксани Сеньків, аранжування Заслуженого артиста України Олега Шака) у виконанні Прот. о. Володимира Кушніра.

Крім сольних пісень ліричного стилю в чудових високопрофесійних обробках до альбому включено композиції для дуетів,тріо, квартета . Компакт-диск можна придбати безпосередньо від Прот. о. Володимира Кушніра. Кошт одного примірника - $15.00. Прихід направлений на потреби дитячої Оселі Св. Софії і Каплиці, яка збудована і посвячена 13-го липня, 2014 року за участю Митрополита Юрія та Єпископа Андрія.
Чек можна висилати на адресу: Rev. Volodymyr Kouchnir,
6270-12 Avenue Montreal, QC H1X 3A5

Послухати пісні :

Найбільший божий твір -- людина

Мій Творець

До Пречистої Діви